Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Інвестиційні проекти міської ради

Назва проекта

Короткий опис проекта

Сума

1

ВРЯТУЄМО АЛЕЮ СЛАВИ

Зміцнення схилів парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Алея слави» шляхом посадки дерев і чагарників. Об'єкт розташований в центрі міста. Роботи з підготовки території та подальшого технічного обслуговування зелених зон будуть виконані за рахунок бюджетних коштів екологічного фонду. Реалізація проекту дозволить уникнути можливих зсувів ґрунту і пов'язаних з цим наслідків.

37 000,0 UAH

2

ЗЕЛЕНЕ МІСТО

Визначення ключових проблем, з допомогою фокус-груп (керівники квартальних комітетів, громадських організацій, учених) і подання цих результатів; визначення місць для проведення практичних природоохоронних заходів з покращання мікроклімату, формування інформаційного простору для зниження кількості стихійних сміттєзвалищ в межах міста.

270 000,0 UAH

3

МІСЬКИЙ БАСЕЙН

Земельна ділянка для будівництва міського басейну відведена в центрі міста. Розмір чаші басейну - 25 на 15. Площа будівлі - 1500 м2. У будівлі планується розмістити спортивні секції, роздягальні, душ, туалети та інші санітарні приміщення. На сьогодні місто готове виділити кошти на виготовлення проектної документації та співфінансування проекту. Реалізація проекту дозволить знизити зростання захворюваності суглобів і спини жителів різного віку, розширить можливості дозвілля і ведення здорового способу життя.

30 000 000,0 UAH

4

ПРИТУЛОК ДЛЯ БЕЗДОМНИХ

На обліку в територіальному центрі соціального обслуговування - більше 300 осіб, які не мають постійного місця проживання. Цель проекту - сприяння соціальній адаптації подібних осіб та забезпечення їх якісних умов перебування. Проект планується реалізувати в кілька етапів: закупівля та установка каркасних домівок, роботи по інженерній інфраструктурі; закупівля та установка домашнього обладнання та меблів, постільної білизни; надання особам без постійного місця проживання тимчасової можливості розміщення; інформаційна кампанія та благодійні акції по збору пожертвувань на потреби бездомних. 4 200 000,0 UAH

5

ВСТАНОВЛЕННЯ ГЕЛІОКОЛЕКТОРІВ У МУНІЦИПАЛЬНИХ УСТАНОВАХ

Установка сонячних колекторів в дитячих садах і школах для забезпечення потреб установ в гарячій воді для побутових потреб. Зменшення витрат бюджетних установ за рахунок скорочення споживання електроенергії дозволить спрямувати зекономлені кошти на інші потреби громади для покращення добробуту городян. Реалізація проекту також дасть поштовх розвитку впровадження енергозберігаючих технологій для поліпшення екологічного стану в місті.

900 000,0 UAH

6

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МЕДИЦИНИ

Закупівля та встановлення медобладнання для більш ефективного та якісного надання медичних послуг громадянам Мелітополя, в т.ч. прибулим із зони військового конфлікту. Передбачає закупівлю флюорографа з цифровою обробкою зображень, рентгенівського універсального комплексу, транспортних засобів для надання невідкладної допомоги населенню. Подальше технічне обслуговування обладнання буде проводиться за бюджетні кошти.

13 100 000,0 UAH

7

ПІДТРИМКА ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ

В останні роки відзначається тривожна тенденція зростання кількості дітей з відхиленнями фізичного та психічного здоров'я. У місті Мелітополі розташовані 4 дитячих садки, на базі яких працюють групи для таких дітей. Основними проблемами тут є незадовільне технічне оснащення, недолік в спеціальних меблів. Проектом передбачено придбання спеціальних меблів і інтерактивного устаткування для занять.

800 000,0 UAH

8

ПІДТРИМКА КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ

Громада Мелітополя прагне до збереження власної і культурної національної спадщини. Планується відкриття сучасної аудіо- відео-студії, продукція якої сприятиме збереженню і поширенню національних культурних традицій. Такий студії немає ні в одному місті обласного значення регіону. Проект передбачає закупівлю обладнання для студії.

525 000,0 UAН

9

БІЗНЕС-ЦЕНТР ДЛЯ СТАРТАПІВ

На поверсі комунального готелю планується розмістити центр для розвитку нових видів підприємництва. Приміщення будуть надаватися на пільгових умовах оренди. Заявки будуть розглянуті Інвестиційним комітетом. Заплановано провести капітальний ремонт поверху для створення комфортних умов майбутніх бізнесменів, які зможуть внести свій вклад в розвиток міста. Проект передбачає частину ремонтних робіт, закупівлю меблів та обладнання для приміщень Центру.

3 500 000, 0 UAH

10

СПОРТИВНІ ВПРАВИ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я І СПІЛКУВАННЯ

Є продовженням проекту «Весела зарядка», реалізованим в одному з районів міста. Передбачає створення подібних платформ для спілкування різних верств населення (діти - дорослі) за допомогою методів фізичної культури в усіх частинах міста одночасно. Проект передбачає закупівлю стовпів освітлення, реконструкцію існуючих майданчиків для проведення масових заходів, закупівлю звукової апаратури виготовлення поліграфічної продукції, закупівлю комплектів форми для аніматорів рекламну кампанію в ЗМІ.

1 005 000, 0 UAH

11

ТЕПЛА ШКОЛА

Утеплення фасаду будівлі і покрівлі, заміна інженерних мереж, установка індивідуального теплового пункту, заміна вікон на енергоефективні в міських школах, які знаходяться в різних районах міста (гімназія №9, середньо-освітніх школи №1, 13, 7). Мета - забезпечення комфортного температурного режиму перебування дітей та працівників, значне зниження рівня захворюваності, уникнення щорічного закриття навчальних закладів на карантин в зимовий період.

32 000 000,0 UAH

12

СОНЯЧНИЙ ДИТСАДОК

Капітальний ремонт фасаду з утепленням, заміна вікон на енергозберігаючі, заміна інженерних мереж, утеплення покрівлі, установка індивідуального теплового пункту та рекуператорів в трьох дитячих садах, які розташовані в різних районах міста. Мета - забезпечення комфортного температурного режиму перебування дітей ясельного та дошкільного віку, а також працівників, значне зниження рівня захворюваності, уникнення щорічного закриття дошкільного закладу на карантин в зимовий період.

4 400 000,0UAH

13

ЕФЕКТИВНЕ МЕДОБСЛУГОВУВАННЯ

Капітальний ремонт будівлі муніципальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Мелітопольської міської ради. Капітальний ремонт підвальних приміщень, електричних мереж (мережі не витримують підключення будь-якого додаткового медичного електрообладнання), санвузлів, покрівлі, внутрішньої системи водопостачання та водовідведення, санвузлів, сходових прольотів, ганку, цоколя будівлі, заміна дверей. Реалізація проекту дозволить забезпечити більш ефективне обслуговування близько 50 тисяч пацієнтів.

5 700 000,0 UAH

14

КОМФОРТНА ЛІКАРНЯ

Утеплення будівлі і капітальний ремонт покрівлі з утепленням муніципальної установи "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1". Мета - забезпечення комфортного температурного режиму, поліпшення санітарних і побутових умов при наданні первинної медико-санітарної допомоги. Економія до 30% теплової енергії.

11 740 000,0 UAH

15

ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ

Капітальний ремонт реанімаційного відділення муніципальної установи «Лікарня інтенсивних методів лікування» Мелітопольської міської ради. Мета - забезпечення комфортного температурного режиму, поліпшення санітарних і побутових умов при наданні цілодобової, екстреної, спеціалізованої медичної допомоги. Проект передбачає реконструкцію будівлі, здійснення капітального ремонту електричних мереж, санвузлів, внутрішньої системи водопостачання та водовідведення.

7 984 700,0 UAH

16

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ МІСЬКОГО ПАРКУ

Відновлення водопостачання та іригаційних систем об'єкта природно-заповідного фонду України - парк пам'ятник садово-паркового мистецтва національного значення «Парк імені Горького».

700 000,0 UAH

17

НОВИЙ КУЛЬТУРНИЙ ПРОСТІР

Капітальний ремонт внутрішніх приміщень і фасаду муніципального Палацу культури залізничників. Це єдиний в Україні Палац, побудований за унікальним проектом (кіноконцертний зал на 430 місць і 150 місць на балконах), двома бібліотеками, великим танцювальним залом, лекційним і спортивним залами, кімнатами для гурткової роботи.

28 700 000,0 UAH

18

ЗБЕРЕЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ

Реставрація пам'ятника архітектури місцевого значення початку ХХ ст. - триповерхової будівлі загальною площею 2038 м2, в якому розташований Мелітопольський краєзнавчий музей: відновлення ліпних елементів інтер'єру та фасаду, повна реставрація мармурових накладок на сходинках і часткова - покриття підлоги з мармурової плитки, реконструкція і реставрація підвалу, реставрація вхідних воріт, повне відновлення світлового ліхтаря, вбудованого в дах. Також - благоустрій музейного дворика.

 

 

19

ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ

Капітальний ремонт муніципальної будови, закупівля спеціального обладнання, навчання персоналу, закупівля автотранспортного засобу для доставки бездомних тварин в пункт перетримки на базі Центру. Планується створення госпрозрахункового комунального підприємства, де будуть представлятися послуги з вакцинації, стерилізації, дресируванню тварин.

1 500 000,0 UAH

20

СОРТУВАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ТПВ

Метою проекту є забезпечення санітарної очистки території Мелітопольського міського полігону ТПВ з метою зняття екологічної напруженості і обмеження шкідливого впливу на навколишнє середовище і здоров'я населення в Мелітопольському регіоні шляхом установки сортувального комплексу з переробки ТПВ.

2 500 000 UAH