Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

19 жовтня Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан взяв участь у Міжнародній конференції «Культурна спадщина у ХХІ столітті: збереження, використання, популяризація», що проходить у Вінниці. Захід проводить Український центр культурних досліджень спільно з Міністерством культури України за підтримки Асоціації міст України.

Подробнее..

23 жовтня в Київському РВ АМУ пройшов практикум із законодавства на тему «Практичні аспекти реалізації законодавства в сфері надання адміністративних послуг в умовах децентралізації. Зміни в законодавстві стосовно реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування громадян». Захід організовано в рамках Проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Подробнее..

18 жовтня Верховна Рада розглядала проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2019 рік». В ході обговорення представник Голови Асоціації міст України в Парламенті, народний депутат Оксана Продан зазначила, що АМУ брала активну участь у підготовці Держбюджету з початку його опрацювання в Уряді до моменту розгляду в Комітеті з питань бюджету 17 жовтня, і подякувала за врахування частини пропозицій Асоціації міст України.

Подробнее..

18 жовтня Експерт з розроблення законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування Асоціації міст України Людмила Даменцова взяла участь у круглому столі, присвяченому темі добровільного приєднання громад до міст обласного значення в Харківській області. Захід ініційований ОБСЄ за сприянням Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та активної підтримки АМУ.

Подробнее..

16 жовтня Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан взяв участь у прес-концеренції, присвяченій Міжнародній конференції "Культурна спадщина у ХХІ столітті: збереження, використання, популяризація", яка пройде 19-20 жовтня у Вінниці, а також візиту в Україну Почесного президента ICOMOS Густаво Араоза. Участь у заході також взяли Міністр культури України Євген Нищук, заступник Міністра культури України Тамара Мазур, Почесний президент ICOMOS Густаво Араоз, директор Українського центру культурних досліджень Ірина Френкель та заступник директора Українського центру культурних досліджень Катерина Гончарова. Міністр культури Євген Нищук зазначив, що проведення конференції у Вінниці допоможе напрацювати механізми захисту та відновлення культурних надбань.

Подробнее..

Сьогодні, 12 жовтня, Центральна виборча комісія прийняла рішення про призначення на 23 грудня 2018 року перших виборів у 125 об’єднаних територіальних громадах та додаткових виборів у 26 ОТГ. Виборчий процес у цих громадах розпочинається 3 листопада.

Постанова Центральної виборчої комісії від 12 жовтня 2018 року № 156 (перейти)
Подробнее..

Міністерство соціальної політики України розробило проект змін до Бюджетного кодексу України, якими передбачається підтримка територіальних громад, залучених до Всесвітньої ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». Цими змінами передбачається збільшення частки податку на доходи з фізичних осіб (ПДФО), що зараховується до місцевих бюджетів:
- на 1 % для територіальних громад, які визнано кандидатами на отримання статусу «Громада, дружня до дітей та молоді» (далі – громади-кандидати);
- на 3 % для територіальних громад, яким установлено чи підтверджено статус «Громада, дружня до дітей та молоді» (далі – громади, визнані дружніми до дітей та молоді).

Подробнее..

У Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбувся семінар «Молодіжна політика в умовах децентралізації». На думку експертів, молодіжна політика - це важливе питання, яке потребує особливої уваги, адже від того, наскільки якісно буде вона провадитися сьогодні, залежить майбутнє громад, їх активність і розвиток.

Подробнее..

З метою покращення якості управлінських рішень, посилення фінансової спроможності та інвестиційного потенціалу громад Центром розвитку інновацій за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» проведено конкурс для об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення «Е-Рішення для громад».

Подробнее..

У Запоріжжі відбулася презентація інноваційної програми розвитку спроможності об’єднаних територіальних громад, яка виконується Фондом Східної Європи у партнерстві з ТОВ «Бломінфо-Юкрейн», громадською організацією «ДЕСПРО» та Київським економічним інститутом у рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Подробнее..

У рамках семінару-наради для голів об’єднаних територіальних громад Запорізької та Херсонської областей щодо формування інтегрованої системи надання соціальних послуг в умовах децентралізації представники Міністерства соціальної політики України на чолі із заступником Міністра з питань європейської інтеграції Олександрою Чуркіною відвідали Веселівську селищну ОТГ, де з липня 2017 року впроваджується модель адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення, та ознайомилися з досвідом організації соціального захисту населення та захисту прав дітей на рівні об’єднаної територіальної громади.

Подробнее..

З початку року запорізькі платники податків спрямували до місцевих бюджетів 5 мільярдів 913 мільйонів гривень (без урахування даних великих підприємств, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Подробнее..

Уже восьмий місяць за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в Україні реалізується ініціатива «Рівний - рівному» («Peer-to-Peer»), яка допомагає українським громадам та областям обмінюватися досвідом та найкращими практиками з муніципалітетами і регіонами у країнах-членах ЄС.

Подробнее..

У Запорізькому центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбувся черговий захід «Децентралізація.Ланч», на якому обговорили досягнення, проблеми та перспективи об’єднаних громад області. У заході взяли участь координатор Центрального офісу реформ при Мінрегіоні України Іван Лукеря та керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Подробнее..
Подробнее..