Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Подробнее..
Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оприлюднено дані загального всеукраїнського рейтингу областей щодо формування об’єднаних територіальних громад.
Подробнее..
Бердянськ став першим містом, що приєднав до себе сільську раду
У Запорізькій області першим серед міст обласного значення, яке приєднало до себе сільраду, став Бердянськ. На сесії  Бердянської міської ради депутати проголосували за надання згоди на лист Азовської сільської ради про приєднання, і, таким чином, місто набуває значення Бердянської міської об'єднаної територіальної громади,  завдяки чому буде отримувати відповідні преференції.
Подробнее..
Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова розпочав підготовку фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами». Навчання провадиться за заочно-дистанційною формою.
Подробнее..
Більмацький  район тепер повністю покритий об'єднаними територіальними громадами
Розпорядженням голови обласної державної адміністрації затверджено висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень стосовно добровільного об'єднання територіальних громад Більмацької селищної ради, Більманської, Вершинської, Гусарківської та Мар’янівської сільських рад Більмацького району Запорізької області в Більмацьку селищну об’єднану територіальну громаду Більмацького району Запорізької області з адміністративним центром  у селищі міського типу Більмак.
Подробнее..
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житло-комунального господарства України оприлюднило показники зростання спроможності органів місцевого самоврядування, особливо об’єднаних територіальних громад, які ефективно використовують можливості реформи децентралізації.
 
Подробнее..
 
На засіданні Уряду було визнано спроможними ще 72 громади, в яких перші вибори відбулися 24 грудня 2017 р. та 29 квітня 2018 р., а також громади, утворені навколо населених пунктів, що визначені перспективними планами формування територій громад областей як адміністративні центри ОТГ. На сьогодні по Україні визнано спроможними вже 653 ОТГ.
Подробнее..
Об’єднані територіальні громади  демонструють найвищу фінансову спроможність
 
Аналіз доходів об’єднаних територіальних громад, які функціонують більше одного року, свідчить, що, на відміну від інших рівнів місцевого самоврядування, ОТГ демонструють вищі темпи зростання власних доходів.
Так, протягом січня-травня 2018 року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 4216,2 млн. грн., що становить 41,8 % від затвердженої річної суми,  або 106,1% від плану на п’ять місяців. Перевиконання  плану становить 242,1 млн. грн.
Подробнее..
 
Для представників громад за участю німецьких експертів у Запоріжжі відбулося засідання «круглого столу» на тему «Бізнес як фундамент сталого розвитку бізнесу громади». Організатором заходу виступив Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.
Подробнее..