Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Судові позови про оскарження добровільного об’єднання або приєднання громад будуть віднесені до категорій термінових адміністративних справ, які розглядатимуться за скороченою процедурою, в місячний термін. Таких чином ми припинимо практику навмисного затягування через суди процесу об’єднання громад.

Подробнее..

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулася нарада з керівниками об’єднаних територіальних громад з питань соціальної сфери, зокрема житлових субсидій, будівництва амбулаторій та захисту прав дітей.

Подробнее..

Для забезпечення ефективної діяльності об’єднаних територіальних громад у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей Міністерством соціальної політики України в межах проекту Світового банку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» здійснено закупівлю комп’ютерного обладнання для організації роботи працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служб у справах дітей, фахівців із соціальної роботи в об’єднаних територіальних громадах Запорізької області.

Подробнее..

Реформа децентралізації дала об’єднаним територіальним громадам не тільки нові можливості, не лише передала на місця фінанси, а й підштовхнула людей відчувати власну відповідальність за розвиток територій, рахувати гроші і шукати шляхи поповнення бюджету. На цьому наголосила керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко під час круглого столу «Туристичний потенціал ОТГ Запорізької області», який відбувся у Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. До заходу долучилися представники бізнесу, асоціацій та громадських об’єднань, які працюють у сфері розвитку туризму.

Подробнее..

За станом на 10 квітня 2019 року Запорізька область впевнено утримує 2 місце у загальнодержавному рейтингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування. Про це свідчать дані моніторингу, підготовленого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Подробнее..

У рейтингу областей щодо формування спроможних громад Запорізька область посідає 2 місце серед регіонів України.  Такими є підсумки моніторингу, що оприлюднило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житло-комунального господарства України, стосовно показників зростання спроможності органів місцевого самоврядування, особливо об’єднаних територіальних громад, які ефективно використовують можливості реформи децентралізації.

За даними моніторингу, лідери і аутсайдери рейтингу областей щодо створення спроможних громад не змінилися. До п’ятірки лідерів входять: Житомирська, Запорізька, Дніпропетровська, Чернігівська, Хмельницька області.

Подробнее..

На цьому голова облдержадміністрації Костянтин Бриль наголосив під час робочої поїздки до Бердянського району. Тут він провів зустріч з адміністративно-господарським активом за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,  територіальних органів центральних органів виконавчої влади, сільських, селищних голів, депутатів районної ради, представників громадських організацій, політичних партій, керівників підприємств, установ та організацій.

На початку зустрічі очільник регіону зазначив, що завдяки підтримці облдержадміністрації протягом 2018 року в Бердянському районі повністю або частково вирішені проблемні питання соціально-економічного розвитку. Зокрема, завдяки підтримці державного та обласного бюджетів на розвиток інфраструктури ОТГ Бердянського району у 2018 році Берестівською та Осипенківською об’єднаними громадами проведено капітальні ремонти об’єктів соціальної сфери та закладів охорони здоров’я на суму 5,3 млн. грн., а також  реконструкцію вуличного освітлення - на  2,5 млн. грн.

Подробнее..

Президент Петро Порошенко наголошує, що децентралізація доводить свою ефективність, але і саму реформу, і її результати потрібно захистити, гарантувавши її незворотність. Про це Петро Порошенко заявив на засіданні Ради регіонального розвитку Дніпропетровської  області.

Він нагадав, що у 2014 році, коли починалась реформа, було багато запитань чи точно об’єднання громад буде добровільним, чи не будуть примушувати. «Ми тоді пообіцяли – даємо слово це буде добровільно», - зауважив Президент.

Подробнее..

В Запорізькій облдержадміністрації відбулася прес-конференція «Як буде розвиватися Запорізька область у найближчі три роки? Запрошення до обговорення проекту плану перспективного розвитку області на 2019-2021 роки». 

У прес-конференції взяли участь голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко, голова Комишуваської ОТГ Юрій Карапетян та голова Пологівської міської ради Юрій Коноваленко.

 

Подробнее..

Під час засідання Ради регіонального розвитку, яке очолив Президент України Петро Порошенко, голова облдержадміністрації Костянтин Бриль представив перспективний план розвитку Запорізької області на 2019-2021 роки.

Подробнее..

Президент Петро Порошенко на Раді регіонального розвитку Запорізької області наголосив, що не допустить повернення назад у реформі децентралізації, яка кардинально змінила життя у всіх регіонах держави.

«Додатково до низки найуспішніших реформ – реформа децентралізації точно одна із самих найуспішніших. Хоча вона ще далека від завершення, позитивний результат від неї суспільство точно вже зафіксувало», - зазначив Петро Порошенко.

 

Подробнее..

В облдержадміністрації відбулось засідання Ради голів об’єднаних територіальних громад області. У заході взяли участь керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Медвідь, начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександр Билим, голови об'єднаних територіальних громад.

Подробнее..

Протягом 2018 року в Запорізькій області створено 10 нових об'єднаних територіальних громад. Загалом за чотири роки в регіоні створено 52 об’єднані територіальні громади. Про це повідомила керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко під час заходу «День об’єднаних територіальних громад».

Подробнее..

Для забезпечення ефективної діяльності об’єднаних територіальних громад у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей Міністерством соціальної політики України в межах проекту Світового банку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» здійснено закупівлю комп’ютерного обладнання для організації роботи працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служб у справах дітей, фахівців із соціальної роботи в об’єднаних територіальних громадах Запорізької області.

Подробнее..

У рамках навчального циклу в Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар на тему «Управління комунальною власністю в ОТГ». У заході взяли участь керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, фахівці Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, голови об’єднаних територіальних громад.

Подробнее..