Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Конкурс проектів «Зробимо Сихів Кращим» (Львів)

Громадська організація «Lviv Cultural Centre» спільно із ГО «Кращий Сихів» та за підтримки Київського Діалогу розпочинає проект «Аукціон проектів «Зробимо Сихів Кращим».


Дедлайн - 22 червня 2018 року.

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Проект USAID оголошує конкурсний відбір міст-партнерів

Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект  USAID МЕР) проводить конкурсний відбір міст-партнерів для надання підтримки щодо розробки довгострокових планів розвитку теплових мереж та оптимізації системи централізованого теплопостачання (ТЦ).

 

Дедлайн - 20 червня 2018 року.

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Експортні можливості для IT компаній та стартапів в Німеччині

Партнер повинен спеціалізуватися на розробці програмного забезпечення, особливо на розробці вбудованого програмного забезпечення

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Безкоштовна консультація юриста для Стартапів

Маючи досвід ведення проектів, а також своривши курс "Юридичні аспекти та особливості створення власного бізнесу (стартапу)", команда SkillsBar та Ukrainian Language School Kyiv можуть поділитися своїм досвідом щодо юридичних тонкощів при організації власного бізнесу. Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням і дочекатися відповіді.
Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Посібники з експорту до Канади

Понад 170 представників бізнесу переконалися, що експорувати до Канади  просто і можливо під час  презентації одразу двох практичних посібників з експорту на канадський ринок, організованої Офісом з просування експорту  разом з проектом Canada-Ukraine Trade and Investment Support Project (CUTIS). Для тих, что з різних причин не зміг приєднатися до презентації, але бажає підкорити Канадський ринок, пропонуємо завантажити електронні версії матеріалів (завантажити / залишити заявку та отримати посібник на електронну скриньку можна, натиснувши на назви з активними посиланнями)

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Практичний довідник аграрного експортера до ЄС

З метою розповсюдження інформації серед малих та середніх аграрних виробників щодо умов доступу до ринків Європейського Союзу Центр підтримки експорту підготував Практичний довідник аграрного експортера до ЄС.

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Україна головує в Діловій раді ОЧЕС

Туреччина офіційно передала Україні у Стамбулі головування в ОЧЕС – організації 12 країн Причорномор’я, які об’єдналися заради інтенсивної міжнародної кооперації у басейні Чорного моря.

Торгово-промислова палата України також приймає головування в Діловій раді ОЧЕС на найближчі півроку. У складі української делегації, яка dpzkf участь у засіданні Ради Міністрів закордонних справ ОЧЕС у Стамбулінаприкінці червня, – президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Поява провідних фахівців

Навчання першої хвилі Програми професіоналізації закупівель Київської школи економіки завершилося церемонією вручення сертифікатів випускникам. Серед 30 перших випускників цієї програми представники Запоріжжя

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

На дворічну обласну Програму розвитку підприємництва планується спрямувати понад 7 млн. грн.

Під час засідання II сесії VII скликання прийнято Програму розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки. Документ розроблено за участю представників бізнесу, громадських організацій та незалежних експертів. Крім цього,  за підтримки експертів проекту «ПРОМІС» розроблено Концепцію розвитку малого та середнього підприємництва до 2022 року.

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Створено анімаційні відеоролики, які інформують про можливості отримати безоплатну первинну правову допомогу

Головне територіальне управління юстиції в Запорізькій області продовжує запроваджувати новітні форми роботи для підвищення рівня правосвідомості громадян. Тепер жителі та гості області будуть поінформовані про графік діяльності громадської приймальні, в роботі якої беруть участь працівники управління юстиції та сервісу дистанційного консультування в режимі online за допомогою серії анімаційних відео, які були створені управлінням юстиції. Відеоролики інформують населення про можливість отримати безоплатну первинну правову допомогу як у віртуальному режимі, так і в формі особистої зустрічі, завітавши до громадської приймальні в прийомні дні та години.

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0