Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

База патентів ТДАТУ

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Біржа праці ОТГ

Відкрита для користувачів– шукачів роботи та роботодавців Біржа праці об’єднаних територіальних громад! https://jobcenter-otg.com.ua/

На сайті підібрана інформація з питань профорієнтації, навчання, можливості щодо відкриття нового бізнесу членами громад і громадами, корисні посилання на важливі для ОТГ матеріали.

Взаємодія об’єднаних громад задля рішення спільних завдань сприятиме працевлаштуванню людей і пошуку нових проектів, які, своєю чергою, стимулюватимуть створенню нових робочих місць.

Докладніше: http://platforma-msb.org/birzha-pratsi-otg-zaproshuye-na-internet-portal/

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Повідомлення

Управління з розвитку підприємництва та промисловості виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що рішенням 45 сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VII скликання від 07.12.2018 № 3/46 затверджено Комплексну міську програму “Сприяння розвитку підприємництва в місті Мелітополі Запорізької області на 2019-2020 роки” (далі - Програма), яка передбачає комплекс заходів, спрямованих на створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва в місті, об’єднання інтересів міської влади та бізнесу щодо реалізації суспільно важливих проектів.

Програма визначає проблемні питання, окреслює цілі, завдання та комплекс заходів щодо їх реалізації і розрахована на середньострокову перспективу, координує діяльність всіх учасників та зацікавлених сторін у реалізації комплексу заходів щодо забезпечення сталого розвитку малого підприємництва в місті. З Програмою можна ознайомитися на інвестиційному порталі Мелітопольської міської ради за посиланням - презентаційні матеріалі. Інформація про хід виконання Програми щокварталу буде висвітлюватися на сайті Мелітопольської міської ради у розділі “Підприємництво ”.

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Конкурс проектів «Зробимо Сихів Кращим» (Львів)

Громадська організація «Lviv Cultural Centre» спільно із ГО «Кращий Сихів» та за підтримки Київського Діалогу розпочинає проект «Аукціон проектів «Зробимо Сихів Кращим».


Дедлайн - 22 червня 2018 року.

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Проект USAID оголошує конкурсний відбір міст-партнерів

Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект  USAID МЕР) проводить конкурсний відбір міст-партнерів для надання підтримки щодо розробки довгострокових планів розвитку теплових мереж та оптимізації системи централізованого теплопостачання (ТЦ).

 

Дедлайн - 20 червня 2018 року.

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Експортні можливості для IT компаній та стартапів в Німеччині

Партнер повинен спеціалізуватися на розробці програмного забезпечення, особливо на розробці вбудованого програмного забезпечення

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Безкоштовна консультація юриста для Стартапів

Маючи досвід ведення проектів, а також своривши курс "Юридичні аспекти та особливості створення власного бізнесу (стартапу)", команда SkillsBar та Ukrainian Language School Kyiv можуть поділитися своїм досвідом щодо юридичних тонкощів при організації власного бізнесу. Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням і дочекатися відповіді.
Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Посібники з експорту до Канади

Понад 170 представників бізнесу переконалися, що експорувати до Канади  просто і можливо під час  презентації одразу двох практичних посібників з експорту на канадський ринок, організованої Офісом з просування експорту  разом з проектом Canada-Ukraine Trade and Investment Support Project (CUTIS). Для тих, что з різних причин не зміг приєднатися до презентації, але бажає підкорити Канадський ринок, пропонуємо завантажити електронні версії матеріалів (завантажити / залишити заявку та отримати посібник на електронну скриньку можна, натиснувши на назви з активними посиланнями)

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Практичний довідник аграрного експортера до ЄС

З метою розповсюдження інформації серед малих та середніх аграрних виробників щодо умов доступу до ринків Європейського Союзу Центр підтримки експорту підготував Практичний довідник аграрного експортера до ЄС.

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0

Україна головує в Діловій раді ОЧЕС

Туреччина офіційно передала Україні у Стамбулі головування в ОЧЕС – організації 12 країн Причорномор’я, які об’єдналися заради інтенсивної міжнародної кооперації у басейні Чорного моря.

Торгово-промислова палата України також приймає головування в Діловій раді ОЧЕС на найближчі півроку. У складі української делегації, яка dpzkf участь у засіданні Ради Міністрів закордонних справ ОЧЕС у Стамбулінаприкінці червня, – президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Опубликовано в разделе Підприємцям
Подробнее.. 0