Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Спортивне місто

    Перелік спортивних шкіл, клубів, федерацій видів спорту

Мелітополь завжди був, є і залишається одним із найспортивніших міст Запорізької області та України, де культивуються і розвиваються більш ніж 30 видів спорту. Всіма видами фізичної культури і спорту в місті систематично займаються 22,9 тис. осіб - жителів різного віку, професійної діяльності і соціального статусу. У спортивних секціях міста займаються 7,5 тис. осіб. 15,4 тис. осіб відвідують секції спортивно-оздоровчої спрямованості.

 

Щорічно в місті проводяться понад 100 спортивно-масових заходів, в тому числі відкриті, до участі в яких запрошуються спортсмени з інших міст і країн.

 

Це, зокрема, міжнародний турнір з гандболу серед юнаків, присвячений пам'яті Л.Боброва; Міжнародний турнір з вільної боротьби «Кубок Мелітополя», в якому беруть участь борці з усього світу. Серед відомих змагань - відкритий традиційний юнацький турнір з гандболу «Кришталевий м'яч», відкритий турнір - меморіал з художньої гімнастики «Наталя» і традиційний відкритий турнір з художньої гімнастики «Золота фея» за участю найсильніших «грацій» регіону і всієї України.

У місті завжди раді учасникам численних відкритих турнірів-меморіалів: Івана Захарі з баскетболу серед молодіжних команд; Геннадія Ушакова та Валентина Хатина з боксу; Віктора і Дмитра Сичевих з шахів; Сергія Петішіна по футзалу.
 

Традиційні сімейні турніри з шахів та шашок «Мама, тато, я - спортивна сім'я» збирають більше сотні городян.

 

Міський етап всеукраїнських змагань з футболу серед юнаків «Шкіряний м'яч» в чотирьох вікових групах збирає під відкритим небом численні команди міських шкіл і спортивних клубів.

 

Щорічно на спортивних базах міста і в районах масового відпочинку проходять змагання, показові виступи спортсменів з нагоди всеукраїнських та загальноміських свят.

 

Мелітопольські спортсмени і команди завжди гідно підтримують спортивний імідж нашого міста, Запорізької області та України на змаганнях вищого рангу.

 

Участь в міжнародних змаганнях позитивно впливає на накопичення мелітопольськими спортсменами необхідного змагального досвіду, сприяє зміцненню міжнародних дружніх спортивних зв'язків, популяризації пріоритетних видів спорту та здорового способу життя.