Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

II Міжнародна конференція «Соціальна відповідальність бізнесу»

Проходитиме у Львові 31 березня.

Львівська торгово-промислова палата спільно з Центром міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» запрошує до участі у II Mіжнародній конференції «Соціальна відповідальність бізнесу». Цьогорічною робочою темою конференції є «Культура філантропії та соціальна відповідальність бізнесу».

Цьогорічною робочою темою конференції є «Культура філантропії та соціальна відповідальність бізнесу».

Основні завдання заходу:   об’єднання широкого кола керівників бізнесу, представників органів влади та контролю, громадських організацій та асоціацій, вітчизняних та іноземних експертів задля пошуку партнерів, обміну досвідом, напрацюваннями та перспективними задумами на майбутнє;   генерування нових ідей та планів щодо ефективного включення соціальних питань до фундаментальних дій та бізнес-стратегій;   міжрелігійні нариси розуміння філантропії та СВБ;   формування концепції подальшої соціальної відповідальності в регіоні та країні у спектрі культури філантропії.

Захід відбудеться 31 березня 2016 року у приміщенні Львівського історичного музею, зала Королівської Трапезної (Італійський Дворик, площа Ринок, 6, початок о 10.00).

Для участі у Конференції необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати до Львівської торгово-промислової палати.

Реєстрація є обов’язковою. Участь у заході – безкоштовна.