Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

До уваги мелітопольців

Опитування щодо «Бюджету участі»

Робоча група з оцінювання Бюджету участі запрошує взяти участь в соціологічному опитуванні з метою виявлення пріоритетних напрямків розвитку громадських проектів в нашому місті. Результати опитування будуть використані для поліпшення умов проведення конкурсу громадських проектів «Бюджет участі».

Опитування проводиться в рамках проекту «Громадський бюджет на сході України - інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ в рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв'язку зі збільшенням кількості ВПО», яка реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Замовник та організатор онлайн-опитування: управління внутрішньої політики виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, тел. 44-86-38.

Уважно прочитайте питання анкети і відзначте відповіді, які відповідають Вашу думку або допишіть свій варіант. Опитування анонімне, всі отримані дані будуть використані в узагальненому вигляді.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSez4ReDIs2ssze6T5On44BLFdzeh2GxgnU-qf0v1tpqav0rfg/viewform