Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Медовий спас

14 серпня в Мелітополі відбулося загальноміське свято

«Медовий спас. Свято меду». З ініціативи міської влади на «стометрівці» біля краєзнавчого музею був організований ярмарок. Тут свою продукцію представили понад 20 учасників - товаровиробників і сільгоспвиробників міста і району.

На святковому ярмарку в широкому асортименті крім меду та інших продуктів бджільництва (створені на основі меду та прополісу крем, мило і косметика) була також представлена і продукція хлібопекарських підприємств міста - ТОВ «Мелітопольський хлібокомбінат» та «Лідер». Учасники та гості ярмарку могли поласувати смачною випічкою: булками з маком, солодкими пирогами з фруктами та іншими кондитерськими виробами.

Різноманітні фрукти і виноград для гостей заходу з любов'ю виростили ТОВ ВКФ «Мелітопольська черешня», ТОВ «БлексіФрутКомпані», Мелітопольська дослідна станція садівництва ім. Сидоренко інституту садівництва Національної академії аграрних наук України, сільгосптоваровиробники Мелітополя і району.
Завершилася ярмарок розіграшем медової лотереї. Близько 200 городян прийняло в ній участь і більше 30-ти стали володарями подарунків від спонсорів - бджолярів Мелітопольщини.