Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Відбулась презентація досліджень

Концепція SMART Melitopol

покликана значно покращити проінформованість містян щодо переліку послуг, які мелітопольці хочуть отримувати через Інтернет та діяльність місцевої влади.

 

У ході презентації концепції електронних сервісів міської ради SMART Melitopol учасники ознайомились з результатами масштабного опитування жителів міста, проведеного в червні 2018 року.

Опитування було проведено за підтримки ГО «ЦеГрІн «Таврія», програми Декорупція НУО «Transparency International Ukraine» та «Центр стратегічного розвитку території».

Результати опитування лягли в основу концепції SMART Melitopol, що передбачає запровадження електронних сервісів на базі оновленого сайту Мелітопольської міської ради.

Після презентації проекту та результатів опитування представники міської влади, громадських організацій та комунальних підприємств обговорять пріоритети та проблеми, які можуть виникнути на етапі запровадження проекту SMART Melitopol.

Як відзначила преший заступник міцського голови Ірина Рудакова, в Україні деяки міста, такі як Київ, Маріуполь, Львів та Харків вже активно  розвивають електронні сервіси, і місто Мелітополь теж невдовзі приєднається до цього списку.