Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Запрошуємо прийняти участь!

ІІ регіональне дослідження

Офіс ефективного регулювання (BRDO) та Спілка українських підприємців (СУП) розпочали проведення другого регіонального дослідження легкості ведення бізнесу, в результаті якого буде опубліковано Регіональний рейтинг легкості ведення бізнесу. Дослідження базується на методології Світового банку, яку було адаптовано до конкретних регіональних особливостей країни.

BRDO фінансується Європейським Союзом у рамках проекту FORBIZ та ініціативи EU4Business з метою спрощення умов для ведення бізнесу та забезпечення ефективного державного регулювання у ключових галузях економіки.

Регіональний рейтинг легкості ведення бізнесу - це щорічне дослідження інвестиційного клімату в усіх регіонах України станом на 1 липня відповідного року.

У цьому дослідженні увага приділяється таким складникам, на які фактично може впливати та які може змінювати місцева влада: одержання дозволів на будівництво, оформлення земельної ділянки під об’єктом нерухомості, приєднання до електромереж, започаткування бізнесу та сплата місцевих податків, у той час як новим складником стали електронні сервіси. Опитування проводитиметься серед представників місцевого бізнесу, що дозволить оцінити реальний бізнес-клімат у вибраних регіонах та порівняти їх, зазначають організатори.

Загальний рейтинг вимірюється сумою балів, отриманих регіоном за кожним з шести складників.

Максимальна кількість балів, які регіон може отримати за кожним складником, становить 100 балів. Загальна максимальна кількість балів - 600. Результати рейтингу будуть представлені на початку осені.

BRDO запрошує представників бізнесу приєднатися до дослідження та надати відгуки щодо ведення бізнесу у своєму регіоні.

Взяти участь у дослідженні: http://eu4business.eu/uk/news/yake-ukrayinske-misto-ye-naykrashchym-dlya-biznesu