Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Вивчення кращих практик взаємодії з бізнесом

 

Відбувся круглий стіл 18 липня у м. Києві,

організатором якого єПроект ПРОМІС спільно з Офісом з просування експорту . Тема  заходу:  «Бізнес-асоціації в Україні: можливості та виклики». Захід  надав учасникам можливість обговорити роль та місце бізнес-асоціацій для підтримки та розвитку малих та середніх підприємств у колі однодумців, партнерів та експертів.

У заході прийняли участь представники Офісу з просування експорту під керівництвом Мар'яни Каганяк, бізнес-об’єднань, консультанти та головні радники Проекту ПРОМІС Кейді Ворд та Валерій Кокоть під головування директору Проекту Олександра Кучеренко. Мелітополь представили: перший заступник міського голови Ірина Рудакова та керівник ГК МЕЛІТОПОЛЬСЬКА ЧЕРЕШНЯ Антон Лукоянов.

Головний експерт з розвитку бізнесу ПРОМІС Валерій Кокоть презентував дослідження, проведене в рамках Проекту ПРОМІС, щодо стану залучення та зацікавленості в об'єднанні в асоціації представників місцевого бізнесу з міст-партнерів Проекту.

У ході заходу його учасники та учасниці познайомилися з презентацією діяльності бізнес-об'єднань України, зокрема Спілки малих та середніх експортерів, Спілки українських підприємців, Української асоціації меблевиків, Українського органічного кластеру, а також пройшли майстер-класи кращих практик бізнес-об'єднань України з розвитку нових сервісів та залучення членів та з розробки експортно-орієнтованої стратегії розвитку галузевої бізнес-асоціації.

Як відзначила перший заступник міського голови Ірина Рудакова, завдяки подібним заходам у місцевої влади з’являється більше досвіду щодо впровадження нових методик взаємодії з бізнесом в життя. На часі підготовка міської комплексної програми підтримки підприємництва до 2020 року, проект якої жваво обговорюється з бізнесом. Невід’ємною частиною цієї програми та прийнятої сесією Програми просування продукції на зовнішні рикни є активне вивчення дієвих механізмів залучення бізнесу до взаємодії, у т.ч. шляхом створення галузевих об’єднань.

Керівник ГК МЕЛІТОПОЛЬСЬКА ЧЕРЕШНЯ Антон Лукоянов впевнений, що створення подібного бізнес-об’єднання в Мелітополі сприятиме розвитку підприємництва не тільки на території міста, й в цілому в Запорізькій області.