Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

До уваги підприємців!

Конкурс підтримки бізнес-планів
Облдержадміністрацією розпочато конкурс серед суб’єктів малого і середнього підприємництва на отримання поворотної фінансової підтримки під реалізацію бізнес-планів. До участі запрошуються підприємства, які здійснюють діяльність у сфері виробництва, сільського господарства та агротуризму на території Запорізької області.

За повідомленням Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, в цьому році для надання фінансової підтримки підприємцям з обласного бюджету виділено 500 тис. грн. Фінансова підтримка надається переможцям конкурсу на платній та зворотній основі, які будуть визначені 10 серпня 2018 року. Конкурс проводиться, якщо до участі в ньому подали заявки не менше двох учасників.
Переможці конкурсу визначаються за такими основними критеріями: строк окупності проекту; обсяг прибутку та рентабельність виробництва; кількість додаткових робочих місць; відповідність проекту пріоритетам, визначеним у Стратегії  регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року, збільшення обсягу виробництва; збільшення обсягу надходжень до бюджету від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів); відсутність простроченої заборгованості за наданими банками або іншими фінансово-кредитними установами кредитами та з виплати заробітної плати.
Суб’єкту підприємницької діяльності, який бажає взяти участь у конкурсі, необхідно підготувати пакет документів та подати його до Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області».
Граничний термін подання документів на участь у конкурсі – 03.08.18 до 15-45
За більш детальною інформацією звертайтесь до Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області:  вул. Незалежної України, буд. 90, офіс 27, Вознесенівський район, м. Запоріжжя, 69057, телефони: (061) 213-04-57, (061) 213-04-62, rfpp.zp@gmail.com або дізнавайтесь на сайті ЗОДА.
За інформацією  департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю