Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

АНОНС

Стратегічна сесія 04.07.2018.
4 липня з 9:00 до 18:00 у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг (вул.Чернишевського, 26) відбудеться стратегічна сесія з розвитку міста Мелітополя за участі Павла Шеремети. Стратегічна сесія проводиться для визначення провідних напрямків розвитку міста Мелітополя: економічного, соціального, містобудівного та культурного.
У заході візьмуть участь менеджери міста, директори управлінь міської ради, комунальних підприємств, власники бізнесів, голови громадських організацій, щоб комплексно і різнобічно оцінити потенціал міста, врахувати роботу кожної галузі та спільно розробити план подальшого розвитку Мелітополя.

Програма заходу передбачає наступні питання:
- Сучасні тенденції розвитку міст;
- Стратегія Блакитного Океану в публічному управлінні (Інновація цінності);
- Контури (Стратегічні пріоритети) розвитку Мелітополя;
- Визначення перших п’яти стратегічних проектів для розвитку міста.

Участь передбачається за запрошеннями. Бажаючих взяти участь просимо зв’язатися з організаторами:
- Ірина Славова, електронна адреса slavovair@gmail.com, телефон +38 067 719 07 76;
- Юлія Овчаренко, електронна адреса dnipro@kyiv-dialogue.org, телефон +380 097 914 25 73.

Стратегічна сесія організована “Kyiv Dialogue” і ГО “ЦеГрІн” Таврія” та проводиться за підтримки Мелітопольського міського голови Сергія Мінько.
Павло Шеремета є співзасновником майстерні стратегії proryv.in.ua, був міністром економічного розвитку і торгівлі (2014 р.), першим деканом Києво-Могилянської бізнес-школи (1999–2008 рр.), віце-президентом Асоціації з розвитку менеджменту в Центральній та Східній Європі (2006–2010 рр.), очолював Київську школу економіки (2012-2014 рр.).