Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

В Києві відбувся ХІV Український муніципальний форум

Це традиційний щорічний захід,

який є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

На Форум зібралося майже 400 учасників: голови громад-членів АМУ та представники органів місцевого самоврядування, у т.ч. Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, народні депутати, представники парламенту, уряду, проектів міжнародної технічної допомоги, експертного середовища та партнерів Асоціації з Норвегії, Канади та Литви.

Другий день Форуму проводився в рамках Проекту «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)», який з 2015 року впроваджує Федерація Канадських Муніципалітетів (ФКМ) спільно з Асоціацією міст України.

Посол Канади в Україні Роман Ващук під час свого виступу відзначив декілька українських міст, що демонструють інновації, серед яких і місто Мелітополь.
Головний радник з питань врядування Проекту ПРОМІС Кейді Ворд розказала про напрями допомоги містам-партнерам Проекту ПРОМІС та наголосила на важливості співпраці Асоціації міст України та Федерації Канадських Муніципалітетів, в рамках якої були розроблені дієві інструменти для поширення демократії у місцевому самоврядуванні. Заступник виконавчого директора АМУ Валерій Баранов представив Концепцію створення системи підготовки кадрів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, розроблену в рамках Проекту ПРОМІС.

Під час засідання секції «Демократичне врядування» з презентацією підсумків втілення Бюджету Участі виступив депутат Мелітопольської міської ради Павло Тімофєєв.