Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Випуск Школи Амбасадорів

В Мелітопольському краєзнавчому музеї

15 червня  відбулося підбиття підсумків ознайомчих курсів «Школа Амбасадорів Мелітополя». в рамках проекту «Мелітополь – надійний партнер і гостинний господар», який реалізується в співпраці з Проектом ПРОМІС/PLEDDG.

У заході прийняли участь: перший заступник міського голови Ірина Рудакова та головний радник з питань врядування Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС/PLEDDG) Кейді Ворд.

Як відзначила Ірина Рудакова, близько 50-ти осіб виявили бажання взяти участь у заняттях. З тих чи інших причин активно брали участь близько 40-ка. Більше 40 годин занять; більше 20-ти км пішохідних екскурсій, включаючи знайомство із старовинною частиною міста і експозиції музею; 20 публікацій в соцмережах, не враховуючи перепости; близько 300 осіб підписалися на оновлення сторінки Школи у Фейсбуці - все це - результат співпраці меліопольцев, яких об'єднує спільне завдання - популяризувати рідне місто, в тому числі і далеко за його межами.

- Школа Амбассадор Мелітополя - інноваційний проект для Мелітополя. Як і маркетингова стратегія, яка зявилася завдяки співроаці з Проектом ПРОМІС у Мелітополя. Дякуємо Проект ПРОМИС і особисто Кейді Ворд за експертну підтримку, натхнення і ентузіазм!

Багато хто з присутніх - слухачі нашої Школи дізналися більше про рідне місто і його бренд, познайомилися з його невідомою історією, а головне - стали його справжніми патріотами і свою любов до малої батьківщини вже активно поширюють в Україні та за її межами.
 «Мелітополь - надійний партнер і гостинний господар» - це не просто назва проекту, який ми реалізуємо разом з Федерацією канадських муніципалітетів в проекті ПРОМИС. Це - суть нашого бренду, наше сьогодення і майбутнє, - підкреслила Ірина Рудакова.

Кейді Ворд, у свою чергу, подякувала всій команді муніципалітету на чолі з міським головою за плідне співробітництво.

- Звичайно, у кожного міста є і проблеми, і виклики, які потрібно вирішувати та говорити про це. Але для того, щоб місто розвивалося, потрібно, щоб в нас був позитивний погляд на місто, треба ділитися позитивними історіями з його життя. Діліться  цими історіями, добрими новинами із своїми друзями, знайомими, під час поїздок. Щиро дякую вам. З вами приємно працювати. Мелітополь – дуже душевне й щире місто, яке я неодмінно буду ще відвідувати. Шукатиму вас на вулицях Мелітополя, щоб провели мені екскурсію, або поділилися доброю новиною, - звернулася до присутніх Кейді Ворд та  побажала випускникам курсів завзятості та наполегливості у популяризації  свого міста.

11 осіб було нагороджено Дипломами, які свідчать про присвоєння неформального звання «Амбасадор Мелітополя». Це лектор німецького розмовного клубу при бібліотеці ім. Горького Михайло  Арестенко, представниці громадськості Ірина Бардік та Світлана Єндовицька,  начальник управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області Андрій  Жорняк , голова ГО «Мелітопольська волонтерська група «Патріот» Ольга Леонтьєва,  начальник відділу муніципального маркетингу та туризму управління соціально-економічного розвитку міста Олександра Григорович , фізична особа-підприємць Олександр   Сорокін; представник громадськості Максим Стоялов, менеджер туристичної фірми «Браво – Тур» Денис Шевченко,  педагогічний працівник Мелітопольської гімназії №19 Тетяна Окружна,  заступник декана з виховної роботи та практики кафедри туризму природно-географічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького Олеся  Топалова, директор Мелітопольського краєзнавчого музею Лєйла Ібрагімова.
 
Подяками виконавчого комітету Мелітопольської міської ради за активну участь в організації та проведенні занять ознайомчих курсів «Школа Амбасадорів Мелітополя» в рамках проекту «Мелітополь – надійний партнер і гостинний господар», який реалізується в рамках дії угоди з Проектом ПРОМІС/PLEDDG та сувенірами із зображенням бренду міста відзначено     депутата Мелітопольської міської ради Ірину Славову,  консультанта з питань комунікацій Українського фонду соціальних інвестицій Тетяну Бовт, начальника відділу культури Мелітопольської міської ради Михайла Семікіна,  заступника начальника відділу муніципального маркетингу та туризму управління соціально-економічного розвитку міста Євгенію  Петренко, директора централізованої бібліотечної системи Інну  Єфименко, директора центру соціологічних досліджень Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького Людмилу Афанасьєву,  директора центру еколого-натуралістичної творчості  учнівської молоді Тетяну Кот , інспектора з кадрів ДЮСШ №1 Наталію  Свистун;  наукових співробітників Мелітопольського краєзнавчого музею: Оксану Бецу, Світлану Мирошниченко, Світлану Новгородську,  Євгенію Суханову, Олександра  Чухраєнко;  молодших наукових співробітників Мелітопольського краєзнавчого музею: Наталію Твердохліб, Ольгу Саварець, Тетяну  Шевченко-Чепелєву,  - Зарєму Ібрагімову; представника межконфесійної координаційної ради християнських церков Мелітополя Валентина Журавльова,  виконавчого директора  БО «Соціальний фонд» Катерину Кучіну
Подяками виконавчого комітету Мелітопольської міської ради за участь в ознайомчих курсах «Школа Амбасадорів Мелітополя» та сувенірами із зображенням бренду міста відзначено менеджера туристичної фірми Леану Козлякову, представницю Агенції розвитку міста     Мелітополя Катерину Крюковську, фізичну особу-підприємця Романа Плехуна, заступницю декана з наукової роботи та міжнародних відносин факультету інформатики, математики та економіки Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького Наталію Глебову, представницю  ГО «Свідоме суспільство» Ольгу Гайсумову, голову Мелітопольського міського товариства інвалідів Запорізької обласної організації Спілки організацій інвалідів України Альбіну Демідову, начальника управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Олену Бесперстову.