Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Еко Форум-2018

У виставковому комплексі «Козак палац» відбулося урочисте відкриття
ІІ Спеціалізованої виставки «Еко Форум-2018». У ході триденного форуму учасники обговорять реформування системи управління природоохоронної діяльності, нові технології та обладнання захисту атмосферного повітря від викидів забруднюючих речовин, систему контролю і моніторингу стану навколишнього природного середовища, методи переробки промислових і побутових відходів, енергетичний потенціал відходів, використання вторинної сировини, методи боротьби з карантинними рослинами і питання енергозбереження.
У церемонії  відкриття форуму взяли участь  представники обласної та міської влади, у т.ч. міста Мелітополя, а також екологи, громадські активісти, представники бізнесу та міжнародні експерти

Як було відзначено під час заходу, спілкування на форумі дає можливість познайомитися з новими людьми і новими розробками, можливість залучення інвестицій під актуальні проекти, спрямовані на охорону навколишнього середовища.


Представники мелітопольської делегації відзначили, що про екологію дбає не тільки міська влада, а й бізнес. Так, нещодавно в місті  відкрито підприємство екологічно чистого лиття «ЕкоПромЛіт». З 2014-го року Мелітополь є учасником проекту Єврокомісії «Угода мерів - Схід», згідно з яким взяв на себе зобов'язання щодо зменшення викидів вуглекислого газу на 20% в напрямках бюджетної сфери, вуличного освітлення, житлового і транспортного секторів. І ці зобов'язання успішно виконуються.  Також Мелітополь має позитивний досвід співпраці з міжнародними фінансовими організаціями в сфері енергозбереження. Це і спільний з корпорацією НЕФКО проект модернізації вуличного освітлення та утеплення 3-х дитячих садків, і проект УФСІ по створенню соціального житла для переселенців і утеплення 3-х дитсадків за підтримки німецького банку реконструкції та розвитку kfW. Тісно співпрацює місто і  з обласним екофондом - реалізовано цілий ряд великих інфраструктурних проектів, йде  реконструкція центральних очисних споруд.

Справжньою «родзинкою» виставкових заходів Форуму стала експозиція Мелітополя, де представлені наявні в місті безцінні природні ресурси: унікальні плодові дерева та артезіанська вода. Також у відвідувачів є можливість не тільки пригоститися славетною мелітопольською черешнею, а й  оцінити органічну картину, для створення якої підібрано ягоди різного кольору.