Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Відкриття нового підприємства

У Мелітополі відбулося урочисте відкриття

нового виробничого комплексу – заводу «Екопромліт» групи компаній «ТУРБОКОМ» – члена Запорізької торгово-промислової палати.

Як повідомив генеральний директор ГК «Турбоком» Володимир Овчаренко, ТОВ «Завод «Екопромліт» - це підприємство, яке входить до складу групи компаній «Турбоком». Нині до цієї групи входять: ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів», торговельна компанія «Турбоком», сервісний центр «Турбоком», ТОВ «Ливарна компанія «Мелт», а також торговельні та сервісні компанії в країнах близького зарубіжжя.

Власне ТОВ «Завод «Екопромліт» було створено для забезпечення потреб одного з підприємств групи компаній «Турбоком» ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів», яке спеціалізується на виробництві і ремонті турбокомпресорів для автотракторної і сільськогосподарської техніки. Потенційними споживачами продукції підприємства будуть виробники України, Європи, Азії, Білорусії, Казахстану, Узбекистану тощо.

Основним напрямком діяльності ТОВ «Завод «Екопромліт» є ливарне виробництво чавуну за газифікованими моделями. Цей метод дозволяє виготовляти якісне литво складних корпусних деталей без використання токсичних смол і матеріалів та є універсальним для чорних і кольорових металів. Технологія виробництва чавунних відливок на підприємстві унікальна та екологічно чиста, яка забезпечує як утилізацію небезпечних речовин, так і високу якість продукції.

Продукція з логотипом «Турбоком» - флагмана серед промислових підприємств Запорізького регіону та м. Мелітополь - добре відома не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

Запорізька торгово-промислова палата бажає  подальшої успішної реалізації рішень, спрямованих на зростання ефективності роботи виробництва, екологічності, інтеграції у європейську економіку.

За матеріалами сайту ЗТПП

Докладніше