Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Візит до міста-побратима

Відбувся з 23 по 25 травня 2018 року.

Делегація у складі представників місцевої влади, бізнесу, та громадськості міста Мелітополя відвідала з діловим візитом Борисівський район Мінської області Республіки Білорусь — побратим Мелітополя з 2011 року.

У Борисівському районному виконавчому комітеті мелітопольці обговорили можливості співпраці у сферах промисловості та туризму.

Білоруські колеги організували насичену програму візиту, під час якої делегація Мелітополя відвідала провідні підприємства району, зокрема Борисівський завод автотракторного електробудування (БАТЕ), Борисівський завод “Автогидроусилитель”, білорусько-китайське спільне підприємство BELGEE, Борисівський м’ясокомбінат, місцевий завод медичних препаратів та інші.

Особливе враження справив візит на підприємство BELGEE, на якому налагоджено випуск 50 тисяч автівок на рік, в перспективі планується збільшити об'єми виробництва до 100 тисяч.

Наразі локалізація білоруських запчастин становить 34%, яку у майбутньому підвищать до 50%. Мелітопольські та білоруські підприємства не перший рік співпрацюють в сфері машинобудівництва і сподіваються на нові замовлення з обох сторін. Тому Мелітопольська міська влада буде розглядати можливість того, щоб серед цієї кількості запчастин була певна частка і мелітопольської продукції.

Окрім ділової частині візиту до Борисівського району, мелітопольці мали змогу детальніше ознайомитись з історією та традиціями краю під час оглядової екскурсії меморіальними комплексами «Курган Слава» і «Хатинь» та відвідування Білоруського державного музею історії Другої світової війни у Мінськ.

торони висловили взаємне бажання щодо встановлення тісних ділових контактів серед ділових кіл наших міст та сподівання на подальше плідне співробітництво.

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області висловлює глибоку подяку Надзвичайному і Повноважного послу Республіки Білорусь в Україні Соколу Ігорю Сергійовичу, першому секретарю Посольства Республіки Білорусь в Україні Губкіну Андрію Леонідовичу, голові Борисівського районного виконавчого комітету Денгальову Геннадію Івановичу, голові Борисівської районної Ради депутатів Навицькому Петру Вікторовичу та голові україно-білоруського культурно-освітнього товариства «Сузір'я» Берназі Наталі Юріївні за сприяння та допомогу в організації візиту делегації  Мелітополя в Борисівський район.