Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Відбувся міжнародний бізнес-форум

За підтримки Проекту ПРОМІС
у м. Кременчук відбувся міжнародний бізнес-форум«Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом». Участь у Форумі взяли представники Канади, Литви, Польщі та інших країн, які зацікавлені у налагодженні та поглибленні співпраці з Україною, представники державних та місцевих органів влади України, у тому числі міста Мелітополя,  підприємці та експерти.
Мета Форуму – створити платформу для обміну досвідом, зміцнення партнерських відносин та обговорення механізмів залучення.
Під час першого пленарного засідання на тему «Розширення експортних можливостей України через міжнародне співробітництво», головний радник з питань врядування Проекту ПРОМІС Кейді Ворд розповіла про канадські практики підтримки експорту.

 Згодом пані Ворд модерувала третю секцію Форуму «Дієві механізми залучення інвестицій. Індустріальні парки та спеціальні економічні зони», під час якої з доповідями виступили Яцек Пєхота, Президент Польсько-української економічної палати, Микола Селівон, проф., Голова МКАС і МАК при ТПП України, Сергій Соломаха, Віце-Президент Асоціації «Енергоефективні міста України», міський голова м. Миргород. Також у рамках заходу відбувся  практичний семінар «Розвиток експорту».
Більш докладніше на сторінці Проекту ПРОМІС: http://pleddg.org.ua/ua/2018/proekt-promis-pospriyav-provedennyu-mi/