Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Бюджет участі

Триває експертиза проектів

27.04.2018 відбулося засідання Комісії (Координаційної ради) з питань Бюджету участі, до складу якої входять депутати Мелітопольської міської ради, представники громадських організацій, посадові особи місцевого самоврядування.  Під час засідання було обговорено та відправлено до відповідних структурних підрозділів Мелітопольської міської ради на експертизу 75 пропозицій (проектів) на загальну суму 9 658 394 грн. з метою здійснення більш детальної перевірки та оцінки.   

Експертиза у відповідних структурних підрозділах Мелітопольської міської ради проводитиметься до 15.07.2018, у випадку зауважень вищезазначені структурні підрозділи разом з авторами доопрацюють проекти.

 Голосування за проекти, які отримали позитивну оцінку експертизи буде проводиться з 15.08.2018 по 15.09.2018.

 Рішенням Комісії з питань Бюджету участі було відхилено 31 пропозицій (проектів) з причини невідповідності умовам Положенню про громадський бюджет (бюджет участі, партиципаторний бюджет) у місті Мелітополі.

З реєстром пропозицій (проектів), які були відхилені можете ознайомитися за наступним посиланням: https://app.box.com/s/ncawbrln1ovbez0zqb9j6ahipbfhvf2b

З реєстром пропозицій (проектів), які були направлені на експертизу до профільних структурних підрозділів Мелітопольської міської ради можете ознайомитися за наступним посиланням: https://app.box.com/s/jvo7ya8b55tecbjk0zpinpj62gryraue