Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Мелітополь стрімко підвищує рівень прозорості

3131 Мелітополь займає гідну позицію в рейтингу прозорих міст України.
Станом на 4 квітня Мелітополь піднявся на 18 місце з 52-го. Про це свідчать дані проекту «Прозорі міста» Transparency International України. Зазначимо, що з ініціативи Мелітопольського міського голови була створена робоча группа, щодо підвищення рейтингу прозорості м.Мелітополя. Також цього результату вдалось досягти завдяки злагодженій роботі всіх структурних підрозділів виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області.
За рейтингом прозорості серед 100 найбільших міст України Мелітополь в три рази перевищив свої показники порівняно з минулим роком. Рейтинг було розроблено аналітиками Transparency International України та Інститутом Політичної Освіти у рамках проекту «Розбудова прозорості у містах України», який розглядає тринадцять сфер. Зокрема, бралися до уваги фінансова та бюджетна сфера, закупівлі, житлова та комунальна політика, освіта, соціальні послуги, інформація про роботу місцевої влади та інші.

Найбільша динаміка росту показників продемонстрована в таких сферах: Бюджетування та Контракти (збільшився в 2 рази); Інформація про роботу органів місцевої влади (збільшився в 2 рази); Соціальні послуги (збільшився майже в 2 рази), сфера Закупівлі також продемонструвала стійку динаміку. Це означає відкритість процедур, регулярне оприлюднення протоколів засідань виконавчої ради, публікація оголошень, анонсів та повідомлень органів влади, а також наявність вільного доступу до контактних даних депутатів.

В цілому, зазначені показники прозорості сфер діяльності міста Мелітополь свідчать про зниження рівня корупції шляхом сприяння прозорості, підзвітності та доброчесності влади і громадянського суспільства.