Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Кращі практики Мелітополя

 

#МизУФСІ

Що для нашої громади є співпраця з УФСІ

Чи є майбутнє у людини, яка раптово залишилася на самоті у скрутній життєвій ситуації? Можливо. За умови існування оточуючих, які протягнуть руку допомоги, знайдуть в собі частинку душевного тепла та вільного часу, що їм можна поділитися для вирішення проблеми ближнього. Складніше, коли у такій ситуації опинилася ціла родина, але вихід, ймовірно теж знайдеться. А хто здатен знайти в собі сили для допомоги, коли життєві негаразди охоплюють цілі райони та міста разом з людьми, що тут спокійно та мирно мешкали? Де знайти стільки небайдужих, ініціативних та сміливих людей, стільки протягнутих рук допомоги та відвертого співчуття?

У сучасному світі, де хвилі відчаю не можуть залишитися без відгуку, завжди вирує надія на допомогу, навіть з несподіваної сторони. Поняття географічної відстані у ХХІ віці доволі суб’єктивне.

Коли в Україну прийшла біда, коли тисячі звичайних громадян було позбавлено даху над головою та елементарних зручностей, коли з’явилася реальна загроза життю людей, велика рука допомоги протягнулася з боку Німеччини. Програма підтримки переселенців стала реальною складовою побудови прийнятних умов життя для тисячі українців, які оговтувалися від жахів вибухів та облаштовувалися на нових місцях. Підтримка реалізувати потребу у спілкуванні з місцевими, нові дружні стосунки та розбудова побуту позбавила багатьох зневіри у своє майбутнє та завтрашній день своїх дітей.

Це історія нашої громади – невеликого міста на Південному Сході України, де знайшли нову родину тисячі переселенців. Відтепер вони вважають місто Мелітополь своєю домівкою. А почалася ця історія саме з дружньої руки – участі Мелітополя у проекті Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ), який фінансується Урядом ФРН за участі німецького банку розвитку KfW.

Експерти УФСІ відвідали Мелітополь для визначення об’єктів, які можуть перетворитися на соціальні гуртожитки, обрали три, почалися підрядні роботи та все що їх супроводжує. Але головне - що люди отримали те, про що зазвичай забувають, описуючі кошторис, кількісні показники по матеріалах та метраж приміщень - вони отримали НАДІЮ. У ході проекту також було утеплено три дитсадочки. Яскравіше про це можуть розповісти світлини. На яких можна побачити як об’єкти, так і безцінний ресурс проекту – людей, які його впроваджували.

Із всіма іншими показниками можна ознайомитись на сторінці УФСІ в інтернеті, яка, до речі, ведеться прискіпливо та акуратно.

Почувши про конкурс висвітлення співпраці з УФСІ ми вирішили поділитися цією історією, але не тільки заради участі в конкурсі, а також через можливість ще раз наголосити що для нашої громади є ця співпраця. Це велика протягнута рука, не просто для рукостискання. Це рука, за яку ми міцно тримаємося на нашому шляху до розвитку та процвітання нашого рідного Мелітополя!