Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Грант Посольства США

Дедлайн: 13 квітня 2018 року.

Оголошено конкурс на фінансування проектів, що стосуються захисту прав людини вразливих або соціально незахищених осіб, а саме: жінок, жертв торгівлі людьми та домашнього насильства, лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерів (ЛГБТ), осіб з фізичними та розумовими вадами, ветеранів, осіб похилого віку, дітей, молоді з груп ризику, етнічних і релігійних меншин, внутрішньо переміщених осіб, а також осіб з ВІЛ/СНІДом.
 Напрямки проектів, що розглядатимуться: https://goo.gl/e2NCjR

 Кінцевий термін подачі заявок – 13 квітня 2018 року (12:00)
 Усі заявки будуть прийматися винятково в електронній формі на адресу: KyivDemGrants@state.gov. В темі листа вкажіть «Тематичний конкурс з прав людини».
 В кореспонденції має бути чітко вказано, що вона стосується «Тематичного конкурсу з прав людини»
Аплікаційні форми з подальшими інструкціями можна завантажити за адресою: https://ua.usembassy.gov/…/education-c…/democracy-grants-uk/

 Запит на грант не повинен перевищувати 25 000 дол. США.
 Тривалість проекту – до 12 місяців.
 Заявки, надіслані до 1 квітня 2018 року, будуть розглядатися першочергово.
 Радимо аплікантам ознайомитися з усією інформацію на сторінці Фонду сприяння демократії Посольства США до того, як подавати заявки. https://ua.usembassy.gov/…/education-c…/democracy-grants-uk/

УВАГА: Заявки аплікантів, не зареєстрованих у системі SAM (sam.gov), чи тих, які надішлють неповний комплект документів або після кінцевого терміну подачі документів, розглядатися не будуть.