Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Мелітополь вдруге увійшов до рейтингу видання FDI

Мелітополь увійшов до ТОП-10

малих європейських міст майбутнього 2018/19 у міжнародному рейтингу журналу FDI Intelligence, частини Financial Times у категорії “Стратегія прямих іноземних інвестицій” підкатегорії “Економічна ефективність”.

3123

У 2016 році Мелітополь також увійшов до категорії «Малі європейські міста майбутнього 2016/2017» за показником «Економічна ефективність».

fDi Intelligence, служба Financial Times, є найбільшим центром передового досвіду в області прямих іноземних інвестицій. Спеціалізуючись у всіх областях, пов'язаних з прямими іноземними інвестиціями, заохоченням інвестицій і економічним розвитком, повний набір послуг включає: розміщення реклами для підвищення впізнаваності бренду; провідні в галузі інструменти для розробки стратегій ПІІ і виявлення потенційних інвесторів; а також індивідуальні заходи в області прямих іноземних інвестицій і круглі столи інвесторів для залучення цільових компаній і залучення потенційних клієнтів.

Financial Times - міжнародна ділова газета, видається англійською мовою в 24 містах світу з загальним тиражем близько 356 тис. Примірників. Спеціалізується на публікації та аналізі новин зі світу фінансів та бізнесу. Головний офіс газети знаходиться в Лондоні.

Методологія створення рейтингу

Для створення рейтингу були зібрані дані 489 міст та регіонів, які були розподілені на 5 категорій: економічний потенціал, трудове середовище, економічна ефективність, інфраструктура та сприяння бізнесу. Місцевості оцінювались максимум у 10 балів за кожний пункт даних.

Крім того було проведено опитування серед 146 представників різних місцевостей для створення рейтингу за шостою категорією - “Стратегія прямих іноземних інвестицій”.

Міста були розподілені на наступні підгрупи за кількістю населення: основні міста — понад 750 тис., великі міста — понад 500 тис., міста середнього розміру — понад 200 тис., малі міста — понад 100 тис. та мікро-міста з кількістю населення менше 100 тис.

Докладніше із рейтингом можна ознайомитись у фрагменті журналу доступному для завантаження за посиланням.