Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Мелітополь туристичний

Влада та громадськість вивчають ресурсний потенціал міста
щодо надання туристичних послуг. В рамках виконання заходів маркетингової стратегії міста Мелітополя 26 січня представники місцевої влади та туристичного бізнесу, краєзнавці та громадськість прийняли участь в оглядовій екскурсії містом. Захід був організований за ініціативою міського голови.
У вітальному слові до присутніх Мелітопольський міський голова відзначив, що той, хто не знає історії свого міста, не може по-справжньому його полюбити та висловив сподівання, що подібні заходи сприятимуть залученню як представників депутатського корпусу, так й небайдужих городян до розвитку туристичного потенціалу Мелітополя.

Перший заступник міського голови Ірина Рудакова, представники Мелітопольської міської ради та його виконавчого комітету, ВНЗ міста, краєзнавці, громадські активісти та бізнесмени відвідали місце поховання Корвацького, парк культури та відпочинку ім. Горького, оновлений стадіон «Спартак», дослідну станцію інституту зрошувального садівництва. Гід відомої мелітопольської туристичної агенції розповіла про факти та міські легенди, що вже стали невід ємною частиною історії Мелітополя.
По закінченні оглядової екскурсії, її учасники поділилися враженнями та подякували організаторам. Слова подяки пролунали й на адресу команди Проекту ПРОМІС, що допомагала у розробці маркетингової стратегії, за натхнення та експертну допомогу.
Після збору пропозицій вирішено розробити декілька екскурсійних маршрутів та представити напрацювання ініціативної групи на розгляд громадськості, що бере активну участь у реалізації маркетингової стратегії.