Инвестиционный портал города Мелитополя

Switch to desktop Register Login

Реалізація маркетингової стратегії

Засідання ініціативної групи

з підготовки до відкриття «школи Амбасадорів Мелітополя» відбулося у краєзнавчому музеї. Учасники обговорили питання щодо Положення про Школу, умови прийняття та план занять. Учасниками «Школи Амбасадорів Мелітополя» стануть активні городяни, що багато подорожують та популяризують рідне місто. Як було відзначено під час засідання, головна мета майбутніх слухачів Школи – не тільки набути певного обсягу знань про історію та сьогодення Мелітополя, а й стати справжнім патріотом міста.  Проект Положення та план занять буде винесено на розгляд робочої групи з реалізації маркетингової стратегії міста Мелітополя в лютому.

Всіх, хто бажає приєднатися до реалізації стратегічного документу, який створено за підтримки Проекту ПРОМІС, чекають у відділі муніципального маркетингу міськівиконкому: +38(0619)44 06 18, strateg@mlt.gov.ua.


Засідання ініціативної групи з підготовки до відкриття «школи Амбасадорів Мелітополя» відбулося у краєзнавчому музеї. Учасники обговорили питання щодо Положення про Школу, умови прийняття та план занять. Учасниками «Школи Амбасадорів Мелітополя» стануть активні городяни, що багато подорожують та популяризують рідне місто. Як було відзначено під час засідання, головна мета майбутніх слухачів Школи – не тільки набути певного обсягу знань про історію та сьогодення Мелітополя, а й стати справжнім патріотом міста.  Проект Положення та план занять буде винесено на розгляд робочої групи з реалізації маркетингової стратегії міста Мелітополя в лютому. Всіх, хто бажає приєднатися до реалізації стратегічного документу, який створено за підтримки Проекту ПРОМІС, чекають у відділі муніципального маркетингу міськівиконкому: +38(0619)44 06 18, strateg@mlt.gov.ua.